„Dobry dom musi być jak okręt. Dobry gospodarz – jak kapitan”.

Pierwszy Trymestr 2015

Zbliżamy się do końca pierwszego trymestru 2015 rok. Dla każdego Zarządcy – okres ten mija wyjątkowo szybko. Zebrania ze Wspólnotami generują spory ruch przygotowań, że nie wspomnę o czasie. Ale to dopiero początek. Niemal każda Wspólnota podejmuje uchwalę w zakresie inwestycyjnym. I do tego momentu mówi się o naciąganiu procy.

Na wiosnę szykuje się sporo wystrzałów – od prostych wymian domofonów na cyfrowe, poprzez wstawianie drzwi przeciwpożarowych, projektów instalacji centralnego ogrzewania z zasobów Miejskiej Energetyki Cieplnej, przebudowę kominów – po rekultywację terenów zielonych i dojść do nieruchomości.

Współwłaściciele nieruchomości odczuwają coraz większą potrzebę identyfikowania się ze swoją własnością. Coraz częściej spotyka się silne zaangażowanie w konieczność zrobienia czegokolwiek. I w trakcie takich właśnie zebrań rodzi się mnóstwo pomysłów. To dobrze – kiedy możemy współuczestniczyć w spełnianiu oczekiwań.

Miło też poinformować, że poprzedni wpis w zakresie ilości obsługiwanych Wspólnot nie jest już aktualny. Doszły kolejne Nieruchomości. Jako Zespół Sąsiadów – mamy nadzieję nie zawieść naszych mocodawców – dziękując tym samym za mandat zaufania.

Lokalizacja

Biuro Obsługi Klienta

Godziny otwarcia:

poniedziałek – piątek 8.00-15.00
tel: 94 374 28 16

© Sąsiedzi – Gospodarka Nieruchomościami Sp z o.o.